Çiçek Kodu:1085

Çiçek Adı:37 Bakara Gül Buketi

Çiçek Fiyatı:235 TL + KDV

Özellikleri: 37 bakara kırmızı gülden elyaf ve tergal kağıdına sarılmış cipso ve mini I love you kalp ilave edilmiş şık bir gül buketi.

Alıcının Şehri       ::
Alıcının Semti      :
Gönderim Tarihi  :

Sipariş Teslim Periyodu Hafta İçi ve Cumartesi: 09.00 - 21.00 Pazar Günü İse 10:00 - 20:00 Saatleri Arasında Teslim Edilmektedir.İsteğe Bağlı Olarak 7/24 Özel Teslimat Yapmaktayız. Özel teslimatlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kullanılan Yan Ürünler Ürünün Tasarımına Sadık Kalınarak Mevsimsel ve Stok Durumuna Göre Farklılıklar olabilir.

Alıcının Verilen Adreste Bulunmaması Durumunda İşyerlerinde Danışma,Güvenlik veya En Yakın Mesai Arkadaşına Sipariş Teslim Edilir. Siparişlerde Alıcıya Ulaşılmaması Durumunda Komşu veya Görevliye Çiçek Teslimatı Yapılabilir.
Adı Soyadı :Hande Miray Konu :Çok taze ve canlı güller Puanlama :

Gelen çiçeği çok beğendim. Gayet tertipli ve çok canlı güllerden hazırlanmıştı bundan sonraki siparişlerimde çiçekalı kullanacağım.

Adı Soyadı :Orhan İmekçi / Adıyaman Konu :Teşekkürler Puanlama :

Böyle bir hizmeti sunduğunuz için teşekkür ediyorum. Arkadaşıma hediye göndermeyi düşünürken tesadüfen sitenize girdim. Feneryolu semtine 1 saat gibi kısa sürede çok güzel bir gül buketi göndermişsiniz. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Adı Soyadı :Emrah Kınay Konu :Beklentimin Üstünde Puanlama :

Daha önce bir çok kez eşime gül gönderdim. Fakat çiçekal dan gönderdiğim gülleri eşim çok çok çok beğenmiş. Dürüst hizmetiniz zamanında teslimatınızdan dolayı teşekkürler.

Adı Soyadı :Serdar Zengin Konu :kolay ve Hızlı Puanlama :

Nakkaştepe rakkas restauranttaki bir arkadaşımın doğum günü için gül siparişi verdim. Güller çok taze ve şık bir ambalajda geldi. Hizmetiniz için teşekkürler.

Ad Soyad :  
Değerlendirme :  
Yorum Başlığı :  
Yorumunuz :  
Online Çiçek Gönder
çiçekçi