Çiçek Kodu:1109

Çiçek Adı:Sepette Büyük Pembe Bebek Çiçeği

Çiçek Fiyatı:140 TL + KDV

Özellikleri: Hasır sepet içerisine pembe lilyum, gerbera, gül, şebboy ve mor lisyantuslardan hazırlanmış içerisine pembe balon, ayıcık, mini kalp ve inci atılmış büyük boy bebek arajmanı.

Alıcının Şehri       ::
Alıcının Semti      :
Gönderim Tarihi  :

Sipariş Teslim Periyodu Hafta İçi ve Cumartesi: 09.00 - 21.00 Pazar Günü İse 10:00 - 20:00 Saatleri Arasında Teslim Edilmektedir.İsteğe Bağlı Olarak 7/24 Özel Teslimat Yapmaktayız. Özel teslimatlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kullanılan Yan Ürünler Ürünün Tasarımına Sadık Kalınarak Mevsimsel ve Stok Durumuna Göre Farklılıklar olabilir.

Alıcının Verilen Adreste Bulunmaması Durumunda İşyerlerinde Danışma,Güvenlik veya En Yakın Mesai Arkadaşına Sipariş Teslim Edilir. Siparişlerde Alıcıya Ulaşılmaması Durumunda Komşu veya Görevliye Çiçek Teslimatı Yapılabilir.
Adı Soyadı :Kerim İnce Konu : Puanlama :

Kızıltoprak florance nıghtingel hastanesine vermiş olduğum bebek arajmanı resimdeki üründen daha şık ve zamanında teslimat yapıldığı için tavsiye ediyorum.

Adı Soyadı :Serap İleri Konu :Teşekkürler Puanlama :

Tertipli ve zamanlı çalışmanızdan dolayı teşekkür ediyorum. Halama gönderdiğim çiçek çok beğenilmiş, tüm arkadaşlarıma sizi tavsiye edeceğim.

Adı Soyadı :Hakan Solmaz Konu :Gayet başarılı Puanlama :

Kozyatağı central hospital hastanesine sipariş verdim zamanında resimdeki gibi zengin ve güzel bir çiçek gitmiş. Teşekkürler çiçekal

Ad Soyad :  
Değerlendirme :  
Yorum Başlığı :  
Yorumunuz :  
Online Çiçek Gönder
çiçekçi