Çiçek Kodu:612

Çiçek Adı:Rengarenk Büyük Mevsim Buketi

Çiçek Fiyatı:169 TL + KDV

Özellikleri: Uzun cam vazo içerisinde, kırmızı gül, lilyum, lisyantus, gerbera ve kır çiçekleri kullanılarak hazırlanmış büyük mevsim çiçeği vazosu. çiçek yüksekliği 80 cm. civarındadır.

Alıcının Şehri       ::
Alıcının Semti      :
Gönderim Tarihi  :

Sipariş Teslim Periyodu Hafta İçi ve Cumartesi: 09.00 - 21.00 Pazar Günü İse 10:00 - 20:00 Saatleri Arasında Teslim Edilmektedir.İsteğe Bağlı Olarak 7/24 Özel Teslimat Yapmaktayız. Özel teslimatlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kullanılan Yan Ürünler Ürünün Tasarımına Sadık Kalınarak Mevsimsel ve Stok Durumuna Göre Farklılıklar olabilir.

Alıcının Verilen Adreste Bulunmaması Durumunda İşyerlerinde Danışma,Güvenlik veya En Yakın Mesai Arkadaşına Sipariş Teslim Edilir. Siparişlerde Alıcıya Ulaşılmaması Durumunda Komşu veya Görevliye Çiçek Teslimatı Yapılabilir.
Adı Soyadı :Deniz Yıldız Konu : Puanlama :

Tam zamanında ulaştı çok teşekkürler.

Adı Soyadı :GÖKHAN İHSAN AŞI Konu :TEŞEKKÜR EDERİM Puanlama :

EVLİLİK YILDÖNÜMÜ İÇİN EVE ÇİÇEK GÖNDERMEK İSTEDİM VE ÇALIŞTIĞIM İÇİNDE MAALESEF ÇIKIP ÇİÇEK BAKMA LÜKSÜM YOKTU. NETTEN GÖRSEL OLARAK BEĞENDİĞİM ARAJMANI EŞİME YOLLADIM VE KENDİSİ ÇOK AMA ÇOK BEĞENDİ. BU HİZMETİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Adı Soyadı :Arzu Kaya Konu :Teşekkürler Puanlama :

Anneler gününde sipariş verdim zamanında ve çok güzel hazırlanarak teslim edilmiş. Teşekkürler.

Adı Soyadı :Kamuran Özübir Konu :Heybetli Puanlama :

Gayet gösterişli ve bol çiçeklerin kullanıldığı bir kucak dolusu çiçekden olluşuyor. Nişan çiçeği olarak sipariş verdik çok memnun kaldır. Teşekkürler çiçekal

Adı Soyadı :Metin Uzun Konu :Zamanlama Harika Puanlama :

Sipariş verdiğimden itibaren ödemenin onaylanmasından sipariş teslimine yapılan mail bilgilendirme çok iyi. Çiçeklerde çok güzeldi başarılar.

Ad Soyad :  
Değerlendirme :  
Yorum Başlığı :  
Yorumunuz :  
Online Çiçek Gönder
çiçekçi