ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ

AMACA GÖRE ÇİÇEK

FİYATA GÖRE ÇİÇEK

Çok Satan Çiçekler

Çiçek Siparişi Yorumları

FERİDUN ALPTEKİN

Kadosan sayi sitesine vereceğim çiçek siparişinde aradığım tüm firmalar yol ücreti istedi fakat cicekal.neti aradığımda her hangi bir ek ücret talep etmediklerini sölediler. İnternet üzerinden ilk defa çiçek siparişi vereceğim için tereddüte kapıldım fakat sipariş teslim edilip sms ile bilgi gelince şaşırdırm. Kız arkadaşım aradı ve çiçeklerin harika olduğunu söyleyince dükkana gitmektense internetten vermenin daha mantıklı olduğunu gördüm. Tüm cicekal.net ekibine teşekkürler.


Serdar Tatar

Ing bank selamiçeşme şubesinde göreve başlayan nişanlıma masasında devamlı kalıcı olması için yapay çiçek siparişide bulundum. Çiçekal web sitesinde satmadığı için satış merkezi dükkanlarına giderek beğendim. Gayet güler yüzlü ve ikram sever personelleri ve güzel çiçeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kısa süreli teslimatları için ayrıca teşekkürler. Artık daimi müşterinizim.

Öznur FINDIK

Daha önce de bu site üzerinden çiçek siparişi vermiştim. Sultanbeyli ersoy hastanesindeki arkadaşıma çiçek göndermek için içinde online olarak sistem üzerinden sipariş verdim. Sistem sorunsuz ve çok hızlı işliyor. HEr siparişimde artık bu siteyi kullanacağım. İyi çalışmalar.

ÜYELİK GİRİŞİ

Kullanıcı Adınız :
Şifreniz :
 

ŞİFREMİ UNUTTUM

Email Adresiniz :
 
Online Çiçek Gönder
çiçekçi