ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ

AMACA GÖRE ÇİÇEK

FİYATA GÖRE ÇİÇEK

Çok Satan Çiçekler

Çiçek Siparişi Yorumları

Emine Erdemli

En son internetten çiçek siparişi verdiğimde hüsrana uğramıştım. cicekal.net ile tanıştık dan sonra paşabahçe devlet hastanesinde yatan anneme verdiğim çiçek siparişinde yeni çiçekçimin adı belli oldu. Artık tüm siparişlerimi cicekal.net ten vereceğim.


Bilge Canoy

Aşağı Dudullu da oturan ve yalnız yaşayan babama yalnızlığına bir güzellik ve katkı sağlasın diye kocaman bir çiçek buketi gönderdim. Sanırım babam bu işe çok sevindi ve çiçeklerin tekrarını istedi. Yalnızlığın ilacı çiçekler birer derman aracı. Çiçekçilere duyurulur. Hatta babası için bir şeyler yapmayı düşünenler içinde iyi bir örnek olması dileğiyle herkese duyurmak isterim.

Sevginaz Erdoğdu

Eşim Karşı tarafta özel bir şirkette çalışırken ben tam aksi Bakırköy civarlarında çalışmaktayım. Bu nedenle sabah işe aynı saatte çıksak bile yollarımız akşama kadar ayrılır. Bugün sabah evden çıkarken onun doğum günü olduğunu hatırladım. Aslında dün ona sürpriz yapmayı düşünürken akşam uyuya kalıp unuttum. Bunu telafi etmenin yolu olarak onun işyerine çiçek göndermeyi seçtim. Aslında maço bir erkek olduğundan kadın erkeğe çiçek göndermez diyeceğini bilerek Nuri Paşa yalısı karşısındaki Anadolu Hisarı işyerine yolladım. Anında beni sevdiğini söyleyen telefonu ile karşılaşınca yanıldığımı anladım. Bu arada hızlı hareket eden Anadolu Hisarı çiçekçisine de teşekkürler.

HAKKIMIZDA

Özen Uluslararası Çiçekçilik olarak 1983 yılından bu yana İstanbul Kadıköy'deki çiçek mağazamızda siz değerli müşterilerimize kalite,güven ve titizlik den hiç istismar vermeden bugüne kadar hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.
 

Firmamız online çiçek satışına 1999 senesinde başlamış olup, sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünleri sevdiklerinize en kısa sürede, en taze ve profesyonel bir şekilde teslimatı gerçekleştirmektedir.
 

Özen Uluslararası Çiçekçilik ; daima yeniliklere açık oluşumuzla, profesyonel kadromuz, hızlı servis anlayışımız,zengin ürün çeşidi,koşulsuz müşteri memnuniyeti ile siz değerli müşterilerimizin 7/24 online İstanbul Anadolu - Avrupa yakası ve tüm Türkiye'ye İnterflora Çiçekçiler Derneği aracılığı ile en hızlı şekilde siparişlerinizi sevdiklerinize teslimatını yapıyoruz.
 

Özen Uluslararası Çiçekçilik İnterflora Derneğinin üyesi olma ayrıcalığı ile dünyanın her ülkesine online veya telefonla sipariş verebilir, sevdiklerinize güzel bir süpriz yapabilirsiniz.
 

Ayrıca sitemiz üzerinden orkide bakımı hakkında detaylı bilgiye de sahip olabilirsiniz.
 

Sizleri de bir gün müşterilerimiz arasında görmek dileğiyle iyi alışverişler dileriz.


Online Çiçek Gönder
çiçekçi