ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ

AMACA GÖRE ÇİÇEK

FİYATA GÖRE ÇİÇEK

Çok Satan Çiçekler

Çiçek Siparişi Yorumları

Ali Kurtuldu

Eşimin doğum günü için değişik bir sürpriz yapmak istedim. Doğum gününe gireceği gecenin mesa çamlıca villaları na saat 00-01 de çiçeğimizin gelmesini istedim ve 00-01 de kapı zili çaldı. Eşim şaşkın bir şekilde kim acaba diye sorgularken ben kapıyı açamayacağım sen aç diye seslendim. Eşim kapıyı açtığında cicekal.net personeli eşimin doğum günü çiçeği ile kapıdaydı. Sanırım eşimin şaşkınlığı ve sevincini anlatmaya gerek yoktur. Teşekkürler çiçekal


ÜLKÜ BORA

Çengelköy sophia daki arkadaşımın düğününe ferforje arajman siparişinde bulundum. Akşam düğüne bende gittim sitede beğendiğim büyük ferforje arajman bire bir olarak hazırlanıp gönderilmişti. Teslimat zamanıda gayet iyi idi. Güvenilir bir firma. Zor zamanlarımda hep yanımda

Ahmet Aydın

Eşimin doğum gününü genellikle unutmasam da bazı yıllarda bu gerçek olmaktadır. Bu durum geçtiğimiz ay yine tekrarlanınca bu işin içinden nasıl çıkacağımı düşündüm. Çünkü eve 200 metre yaklaşmıştı. Hemen aklıma geçen evlilik yıldönümünde çiçek siparişi verdiğim garanti bankası altıntepe şubesi karşısındaki altıntepe çiçekçi geldi. Telefonumda kaydını da bulunca hemen arayarak siparişi vererek arabanın içinde bekledim. Yaklaşık 20 dakika sonra çiçekçi personeli şahane bir buket çiçekle arabanın yanındaydı.

HAKKIMIZDA

Özen Uluslararası Çiçekçilik olarak 1983 yılından bu yana İstanbul Kadıköy'deki çiçek mağazamızda siz değerli müşterilerimize kalite,güven ve titizlik den hiç istismar vermeden bugüne kadar hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.
 

Firmamız online çiçek satışına 1999 senesinde başlamış olup, sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünleri sevdiklerinize en kısa sürede, en taze ve profesyonel bir şekilde teslimatı gerçekleştirmektedir.
 

Özen Uluslararası Çiçekçilik ; daima yeniliklere açık oluşumuzla, profesyonel kadromuz, hızlı servis anlayışımız,zengin ürün çeşidi,koşulsuz müşteri memnuniyeti ile siz değerli müşterilerimizin 7/24 online İstanbul Anadolu - Avrupa yakası ve tüm Türkiye'ye İnterflora Çiçekçiler Derneği aracılığı ile en hızlı şekilde siparişlerinizi sevdiklerinize teslimatını yapıyoruz.
 

Özen Uluslararası Çiçekçilik İnterflora Derneğinin üyesi olma ayrıcalığı ile dünyanın her ülkesine online veya telefonla sipariş verebilir, sevdiklerinize güzel bir süpriz yapabilirsiniz.
 

Ayrıca sitemiz üzerinden orkide bakımı hakkında detaylı bilgiye de sahip olabilirsiniz.
 

Sizleri de bir gün müşterilerimiz arasında görmek dileğiyle iyi alışverişler dileriz.


Online Çiçek Gönder
çiçekçi