ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ

AMACA GÖRE ÇİÇEK

FİYATA GÖRE ÇİÇEK

Çok Satan Çiçekler

Çiçek Siparişi Yorumları

Tolga Serdengeçti

Kız arkadaşım ile geçenlerde mini bir tartışma yaşamış ve bundan çok etkilenmiştim. Kendimi nasıl affettireceğimi düşünürken aklıma internet üzerinden çiçekal.net sitesini buldum. Bakkalköy ataşehir acıbadem hastaensinin arkasında oturan sevgilimin adresini verip ona en güzel barışma çiçekleri yollamasını istedim. Yaklaşık 20 dakika sonra sevgilim beni çok sevdiğini söyleyen bir telefon ile hattın öte ucundaydı. Çiçeğin gücünü göstermesi açısından çok önemli bir örnek olarak paylaşmak istedim.


Hamdullah AYDIN

Dragos şifa hastanesinde doğum yapan eşim için bebek odası süslemesi yaptırdım. Firma titiz ve zamanlama konusunda çok profesyonel çalışıyorlar. Teşekkürler.

Yişem Somuncu

Kazasker Nihavent mahallesinde kuaför dükkanı açan arkadaşıma açılış hediyesi olarak koskocaman bir çiçek gönderdim. Çiçekler çok makbule geçmiş ve dükkanın en baş köşesindeki yerini almış. Arkadaşım arayarak teşekkürlerini belirtti ve çiçeklerle dükkanının daha da güzelleştiğini söyledi. Bu güzel çiçekleri arkadaşıma ileten ve beğeni kazanmasına sebep olanlara teşekkürü bir borç biliyorum.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Lojistik  Merkez  : Caferağa Mahallesi Moda Caddesi
Mühürdar Karakol Sokak. No:1/3-A 

Kadıköy / İSTANBUL
Telefon : 0 216 346 81 12
0 216 418 45 35
0 216 550 45 77
Fax : 0 216 346 60 28
Gsm : 0 533 542 36 58
Mail : info@cicekal.net  -   siparis@cicekal.net
     

İLETİŞİM FORMU

 
 
 
 
 
 

HARİTADA CİCEKAL.NET


Çiçekçi
Online Çiçek Gönder
çiçekçi