Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Sevginaz Erdoğdu

Eşim Karşı tarafta özel bir şirkette çalışırken ben tam aksi Bakırköy civarlarında çalışmaktayım. Bu nedenle sabah işe aynı saatte çıksak bile yollarımız akşama kadar ayrılır. Bugün sabah evden çıkarken onun doğum günü olduğunu hatırladım. Aslında dün ona sürpriz yapmayı düşünürken akşam uyuya kalıp unuttum. Bunu telafi etmenin yolu olarak onun işyerine çiçek göndermeyi seçtim. Aslında maço bir erkek olduğundan kadın erkeğe çiçek göndermez diyeceğini bilerek Nuri Paşa yalısı karşısındaki Anadolu Hisarı işyerine yolladım. Anında beni sevdiğini söyleyen telefonu ile karşılaşınca yanıldığımı anladım. Bu arada hızlı hareket eden Anadolu Hisarı çiçekçisine de teşekkürler.


HARUN ÇORUK / GAZİANTEP

Karatl yavuz selim devlet hastanesinde yatan bir ahbabıma geçmiş olsun mahiyetdinde bir çiçek siparişi verdim. Teslimatı kısa sürede yapıldı. Çiçek resminin cep telefonuma mms ile gelmesi ise cabası. Bu firma müşteri memnuniyeti gerçekten benimsemiş. Takdir ettim.

Yeni İş Terfi Çiçekleri


Şu an yeni iş ve terfi çiçek çeşitlerinin bulunduğu kategoridesiniz.Yeni işe başlayan arkadaşınıza yada terfi etmiş bir dostunuza gönderebileciğiniz çiçek çeşitlerinden beğenerek gönderim yapabilirsiniz. Ürün detayı ve sipariş vermek için beğendiğiniz çiçek resiminin üzerine yada satın al botununa tıklamanız yeterlidir.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi