Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Eyüp Alan

Eşimin doğum günü için 51 kırmızı gül buketi siparişi verdim.Gerçekten çiçekler çok hoş ve güzel geldi. Daha önce de başka bir firmadan verdim ama güller hem kalitesiz hemde bu siteden gelen kadar taze değildi. Teşekkürler cicekal.net


Sim Severli

Eşimin doğum günün genellikle bir gün öncesinden hatırlar ve tedbirimi ona göre alırdım. Bunda cep telefonumun hatırlatma servisinin katkısı büyüktür. Fakat cep telefonum değişince uyarı da gelmedi. O akşam eve yaklaştığımda saat 23 sıralarıydı. Aklıma geldiğinde bu saatte nerede çiçekçi bulurum derken internet üzerinden çiçekal sitesi üzerinden sipariş oturduğumuz bulgurlu şekerkaya evlerine çiçek siparişimi verdim. Yaklaşık 45 dk da siparişim geldi. Beni bu zor durumdan kurtaran çiçekal ekibine çok teşekkürler.

Yeni İş Terfi Çiçekleri


Şu an yeni iş ve terfi çiçek çeşitlerinin bulunduğu kategoridesiniz.Yeni işe başlayan arkadaşınıza yada terfi etmiş bir dostunuza gönderebileciğiniz çiçek çeşitlerinden beğenerek gönderim yapabilirsiniz. Ürün detayı ve sipariş vermek için beğendiğiniz çiçek resiminin üzerine yada satın al botununa tıklamanız yeterlidir.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi