Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

TERAK MÜHENDİSLİK / ÇORLU

Sarıgazi Dap yapı evleri açılışına firmamız adına çelenk siparişde bulunduk. Firma sahiplerimizde açılışa katıdılar. Giden çiçekden çok memnun kalmışlar ve beğenmişlerdi. Teşekkürler çiçekal


Adnan Malkoç

Kadıköy moda spor klübünde nişanı olacak arkadaşım için vazoda kesme orkide ve güllerden oluşan buket siparişi verdim. 30 dk gibi kısa sürede siparişi teslim ettiklerine dair mail ve sms geldi 1 saat sonrada kendim nişana katıldım. Kısa sürede teslim edildiğinden özensiz ve düzgün bir çiçek gitmediği gibi bir şüphe düşmüştü içime fakat çiçekler özenle taze çiçeklerden hazırlanmıştı. Titiz hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.

Sevgiliye


Sevdiklerinize gönderebileciğiniz en güzel hediyedir çiçek. Bu kategorimizde sevgiliye en fazla sipariş verilen çiçek çeşitleri arasından seçim yapılarak kategorize edilmiştir. Sevgiliye gönderilen en popüler çiçek olarak kırmızı gül rağbet görür. Sitemizde satılan güller 1. kalite olup 1 hafta dayanma süresi vardır.Sizde hemen sevdiklerinize kredi kartı yada havale ile çiçek siparişi verebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi