Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

HANDAN ELİBOL

Çekmeköyde açılan halk bankası şubesine yeni atanan arkadaşıma çiçek siparişi verdim. Yeni açılan bir şube olduğu için baya çiçek siparişi gelmişti. Fakat çiçeği gönderdikden 10 gün sonra arkadaşımın yanına gittim.Diğer çiçekler solmaya başlamışken benim gönderdiğim çiçekler hala tazeliğini koruyordu. Yapaymı diye baktığımda yapay değildi. Çiçeklerin bu kadar uzun süre dayanması açıkcası beni şaşırttı. Sitede satılan çiçekler çok taze ve çok güzel hazırlıyorlar.


Fikri Köksal

Albaraka Türk bankası maltepe şubesinde yeni göreve başlayan eşim için çift dallı orkide siparişi verdim. Sipariş verdiğimden teslimine kadar mail almak baya bilgilendirici oldu, orkideyi eşim çok beğenmiş.Ambalajmada çok şık olmuş. Teşekkürler.

Anneme


Annelere gönderebileciğiniz, en taze ve en şık tasarımlı çiçek çeşitlerimizi, bu kategorimizde bulabilirsiniz. Anneler için özel olarak seçtiğimiz arajmanlar, buketler, cam vazolar, saksı çiçekleri ve orkidelerden arasından seçtiğimiz çiçeklerin, siparişini üye olmadan online sitemiz üzerinden yada telefondan verebilir, ödemesini havale ve kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi