Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Hande Ferik

Dudullu Keyap çarşı ziraat bankası şubesinde göreve başlayan arkadaşım için bol kandilli orkide talebinde bulundum. Sipariş verdiğim orkideler internettekinden daha güzel ve özenli hazırlanmış bir şekilde arkadaşıma teslim edildi. Nazar boncukları çok şık duruyor. Teslimattan önce mms ve teslimatta sms ile bilgilendirme çok profesyonel bir hizmet. Tüm çiçekal çalışanlarına teşekkür ediyorum. Artık daimi müşterinizim orkideleri bitireceğim :) hayırlı işler.


Nedret saygılı

Tuzla askeri birliğinde subay olarak çalışan eşime doğum gününde çiçek göndererek sürpriz yapmak istediğimi Tuzla çiçekçisini internetten bularak söyledim. Askeri birliğe çiçek gidip gitmeyeceği kafama takılan soruydu. Eşime sorsam sürprizi anlayacak ve sürprizin anlamı ortadan kalkacaktı. Eşim Tuzla çiçekçisinin nizamiye de olduğunu duyunca tabii ki benim olduğumu anlamış. Beni arayarak sevdiğini söylemesi ile aşkımız yeniden pekişti.

Bebek Çiçekleri


Yenidoğan kız bebekler ve erkek bebekler için özel tasarlanmış pembe, mavi balonlu, ayıcıklı, oyuncaklı çiçeklerden hazırlanan kategorimizde bulunuyorsunuz. Bebek çiçek siparişleriniz de isteğe bağlı olarak her türlü erkek bebek çiçeği ve kız bebek çiçeği hazırlıyoruz. Bebek çiçekleri için siparişlerinizi 0216 418 45 35 nolu telefonumuzdan yada sitemiz üzerinden üye olmadan online olarak verebilirsiniz.

1
Online Çiçek Gönder
çiçekçi