Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Yahya Güngörmez

Pendik green park otelde şirketimiz üyelerine senelik olarak yaptığımız satış iyileştirme toplantısında organizasyonumuz çiçek ihtiyarçalarını çiçekal firmasından karşıladık. Daha önceki toplantılarımızda organizasyon firmaları çiçekleri yapıyordu fakat hiç beğenmiyorduk. Bu sefer özel olarak şirketimizin işlerini yapan çiçekalı tercih ettik. Zamanlama ve çiçek tazeliği konusunda her zamanki gibi titiz ve kusursuz bir işleyiş içindeler. Teşekkürler.


Ali İmir

Kayışdağında bulunan arkadaşıma bir aranjman göndermiştim. Aranjman çok güzeldi kullanılan çiçekler çok taze idi ve çok güzel süslenmişti.Teşekkür ederim.İyi çalışmalar.

Bebek Çiçekleri


Yenidoğan kız bebekler ve erkek bebekler için özel tasarlanmış pembe, mavi balonlu, ayıcıklı, oyuncaklı çiçeklerden hazırlanan kategorimizde bulunuyorsunuz. Bebek çiçek siparişleriniz de isteğe bağlı olarak her türlü erkek bebek çiçeği ve kız bebek çiçeği hazırlıyoruz. Bebek çiçekleri için siparişlerinizi 0216 418 45 35 nolu telefonumuzdan yada sitemiz üzerinden üye olmadan online olarak verebilirsiniz.

1
Online Çiçek Gönder
çiçekçi