Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Yasemin ŞAHİN

Yakacık uğurmumcu mahallesinde bulunan yakacık doğum evine çiçek gönderimi yaptım. Çocu firma bu semte ilave yol ücreti istersen sitedeki en ekonomik çiçeği en kısa sürede göründüğü şekilde teslim ettiler. Hizmet mükemmel, kalite tartışmasız. Yolunuz açık olsun.


Fatma Tanrıverdi / Manisa

Başıbüyük merkez camii den kalkacak bir yakınımızın cenazesi için çelenk talebinde bulundum. Daha önce online farklı sitelerden verdiğim siparişlerde sıkıntı yaşamıştım. Çiçek al danda ilk siparişim olduğu için tereddüt ettim fakat, tam zamanında siparişimi teslim ettiler. Zamanlama ve cep telefonuma gelen mms çelenk resmi için teşekküler. Dürüst ve konusunda tecrübeli bir firma.

Arajmanlar


Şu anda arajmanlar kategorimizi incelemektesiniz. Bu kategorimizde sepet yada cam içerisine, canlı ve taze mevsim çiçeklerinden hazırlanmış, çiçek tasarımları bulunmaktadır. Arajmanlar kategorimizden ürün seçimi yaparak, üyeliksiz sistemimiz sayesinde, havale yada kredi kartı ile sevdiklerinize en güzel arajmanların siparişini verebilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz arajmanlar 1 hafta canlılığını korumaktadır.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi