Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Atıf Güzelbey

İlk etapda insan kart bilgilerini verirken pek güvenemiyor. Acaba aynı çiçek gidermi, gönderirlermi vs. vs bir çok soru geliyor aklına ama bence sipariş verecekseniz tam yerindesiniz. Servis çok hızlı, çiçekler çok taze, güleryüz ve hediye kuponlarıda cabası. Bence kaçırılmaz bi fırsat.


Gülçin Birbir

Göztepede bulunan İstanbul oyuncak müzesinde yeni göreve başlayan, arkadaşım için saksıda areka siparişi verdim. Kısa süre içerisinde siparişimi teslim ettiler.Arkadaşım gelen çiçeğinde çok taze çiçek olduğunu ve teşekkür için beni aradı. Düzgün çalıştıkları için çiçekal ekibini kutlarım.

Buketler


Şu anda çiçek buketi kategorimizi incelemektesiniz. Bu kategorideki çiçeklerimizin tergal,elyaf veya gramofon kağıtları ile ambalajı yapılmıştır. Buket modellerimizde saten fiyonk, doğal hasır otu ipi kullanıyoruz. Taze kesme canlı çiçeklerden oluşan buket çiçek ürünlerimiz sergilenmektedir. Mevsimsel stok durumuna göre papatya, lilyum, gül, şebboy gibi bir çok çiçek çeşitini sitemizde bulabilirsiniz. Buket çiçekler kategorimizdeki ürünlerin siparişini havale, kredi kartı, ptt eft ile verebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi