Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Merdiye Etçioğlu

Sabahları işe giderken evden eşimle beraber çıkar ve ayrı yönlere gideriz. Evlilik yıl dönümüzün olduğu sabahta sanki sıradan bir gün gibi ayrılıp ayrı ayrı işlerimize gittiğimizi düşünürken işyerimin önüne geldiğimde yanıldığımı anladım. Elinde bir buket çiçek ile eşim beni kapıda bekliyordu. Sürprizi anladım da Sultanbeyli gibi bir yerde sabahleyin çiçekçiyi nasıl hallettin. Meğersem bir gün önce Sultanbeyli çiçekçisini arayıp sipariş vermiş.


Hüseyin Buz

Kayışdağı darülaceze de yeni göreve başlayan nişanlıma vazoda kırmızı gül çiçeği siparişi verdim. Siparişim Zamanında ve istediğim gibi gonca kırmızı güllerden hazırlanmıştı.

Cam Vazolar


Şu anda incelemekde olduğunuz sayfada taze mevsim çiçeklerinden hazırlanmış cam vazoda canlı çiçekler bulunmaktadır. Sipariş vereceğiniz çiçek tasarımlarında paşabahçe vazo kullanıyoruz. Tüm kesme çiçek çeşitleri günlük olarak çiçek mezatların dan temin etmekteyiz. Özel vazoda çiçek tasarımlarınız için telefon yada mail olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ürünlermizin siparişini online yada telefon ile verebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi