Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Melek Batan

Herkesin çiçek gönderdiği bir kişi vardır sanırım ama bu benim için geçerli değil. Bostancı da Adakent yapı kooperatifindeki evlerde oturmaktayım. Kendi adresimi ve kendi adıma çiçek siparişi verdim. Evime gelen kişiler çiçeğin kimden geldiğini hala merak edip duruyorlar. Bu siparişimi benim için gerçekleştiren arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim.


Serkan Özmen

Kalp içinde orkide ve gül siparişini kız arkadaşım için verdim. Çok güzel ve tam istediğim gibi bir ürün geldi. Servisleri hızlı ve müşteri ilişkileride çok iyi.

Orkideler


Saksıda köklü ve kesme dal orkide çeşitlerimiz sergilendiği çiçek sayfamızda bulunuyorsunuz. Orkide en değerli ve emsalsiz bir çiçek olarak bilinir. Beyaz orkide, pembe orkide, benekli orkide gibi özel orkide çeşitleri ni online olarak ödemesini kredi kartı yada havale ile yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Saksıda orkide çiçeklerimizin tamamı özel seramik sulama saksısı ile gönderilmektedir. Özel nadir bulunan, toplu orkide alımları ve vanda orkide gibi ithal orkide istekleriniz ve özel orkide fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi