Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

İlke Yapı

Sarıgazi belediye binası açılışı için çelenk siparişinde bulundum. Hem kdv dahil fiyatları, hem diğer sitelerden farklı çelenk çeşitleri ile devamlı çiçek siparişi verdiğimiz firma haline geldi. Giden çiçeklerde her zaman taze çiçeklerden hazırlanıyor. Hayırlı işler teşekkürler


Ali İltuş

Daha önce bir çok kez çiçekal üzerinden sipariş verdim. Ümraniye hisar hospital da doğum yapan eşime bebek çiçeği siparişi verdim.Her zamanki gibi kısa sürede taze bir şekilde teslim ettiler. Profesyonel bir online çiçekçi arıyorsanız çiçekal vazgeçemeyeceğiniz bir firma.

Saksı Çiçekleri


Saksıda köklü ve canlı ev çiçekleri nin sergilendiği kategorimizdesiniz. Saksı çiçeklerimiz günlük stok durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde bulunan saksı çiçekleri satış adedi yüksek olan çiçeklerden seçilmiştir.Sitemizde satılan saksı çiçekleri ev içerisinde salon ortamında yetişen salon çiçekleri dir. Farklı saksı çiçeği taleplerinizi aynı gün içinde temin ediyoruz. Özellikle istediğiniz boyda bonzai siparişi ni kısa sürede temin etmekteyiz. Bizimle irtibata geçiniz yada bulamadığınız saksı çiçeğinin resmini mail göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde irtibata geçilerek her türlü saksı bitkisini adresinize teslim ediyoruz.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi