Çİçek Çeşİtlerİ

AMACA GÖRE ÇİÇEKLER

FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER

EN ÇOK SATILAN ÇİÇEK

HAKKIMIZDA YORUMLAR

Ahmet Ulusoy

Rahmanlarda bulunan kartal hastanesinde doğum yapan şirket çalışanımız için firmamız adına çiçek gönderimi yaptık. Çiçek siparişimizi kısa sürede teslim etmişler. Çiçeklerde gayet şık ve sitede beğendiğimiz gibi ulaşmış. Sağlıklı şık çiçekler ve zamanında teslimat için teşekkürler.


Filiz SAYIN

İstanbul nakkaştepe koç holdingde işe başlayan babam için çiçek siparişini bu siteden vermeye karar verdim. Gerek siparişi alana kadar gerek sipariş den sonra her konuda müşterisini bilgilendiren firmaya teşekkürü borç biliyorum. Ayrıca babam çiçekleri çok beğendi. Başarılar.

Düğün Açılış Çiçekleri


Bu kategorimiz ayaklı ve genel olarak düğün çiçekleri, açılış, nikah ve kokteyl gibi özel davetlere göndereceğiniz görkemli çiçeklerden oluşmaktadır. Ferforje arajmanlarımız 1,30 Mt den 2 mt arasındadır. Ayaklı sepetlerimiz 2.00 Mt ile 2.30 Mt boyutundadır. Daha yüksek özel tasarım çiçek modelleri ve özel düğün çiçekleri fiyatları için bizimle irtibata geçiniz. Ürün detayını görmek, incelemek ve sipariş vermek için ürün üzerine tıklayınız.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi