ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ

AMACA GÖRE ÇİÇEK

FİYATA GÖRE ÇİÇEK

Çok Satan Çiçekler

Çiçek Siparişi Yorumları

TERAK MÜHENDİSLİK / ÇORLU

Sarıgazi Dap yapı evleri açılışına firmamız adına çelenk siparişde bulunduk. Firma sahiplerimizde açılışa katıdılar. Giden çiçekden çok memnun kalmışlar ve beğenmişlerdi. Teşekkürler çiçekal


Giray Arslan

Kuzguncuk harmony sanat galerisinde resim sergisi yapacak olan arkadaşıma gösterişli bir ferforje aranjman sipariş ettim. Öğlen vaktinde çiçeğin gittine dair sms ile bilgi geldi. Akşam üstüde kendim gittim. Kapı ağzında direk güneş aldığı halde akşama kadar çiçek hala aynı canlılığında kalmıştı. Bu denli dürüst hizmet yaptıkları için çiçekal firmasına teşekkür ederim. Tüm yakınlarıma tavsiye edeceğim.

Sezen KORAY

Sabiha Gökçen havalimanın da çalışan bir arkadaşıma doğum gününde çiçek siparişi verdim. Şehir merkezine uzak olmasından dolayı gideceği konusunda tereddüt etsemde sipariş vermemden ortalama 45 dk sonra çiçek yerine ulaşınca içimden uçak hızında çiçek servisi :) demeden edemedim. Tebrikler çiçekal

ÖDEME BİLGİLERİ

Kredi Kart ile Ödeme
Online kredi kartı, Sanal pos işlemleri Garanti Bankası tarafından yürütülmektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sitede barındırılmamaktadır. Bilgiler doğrundan garanti bankasının güvenliğini sağladı sayfa aracılığı ile gönderilir ve banka onayına göre işlem yapılır.Kredi kartı ile ödeme için kredi kartının sahibinin ismi, kredi kartı no, son kullanma tarihi, kartınızın arkasındaki Güvenlik Kodu / CVV2 gereklidir.

Havale ile Ödeme
Havaleler online olarak kontrol edilmektedir.HAVALE - EFT için işlem sonundaki dekontu tarafımıza siparis@cicekal.netmail yolu ile iletmeniz ,0216 346 60 28 nolu fax'ımıza fakslamanız yada hangi bankaya havale yaptığınızı telefon ile bildirmeniz gerekmektedir.
 

Banka Adı Şube Adı Hesap Sahibi Şube Kodu Hesap No Iban No
Moda Şubesi ABDURRAHMAN ŞAHİN 256 0056780 TR33 0004 6002 5688 8000 0567 80
Moda Şubesi ABDURRAHMAN ŞAHİN 124 6691847 TR05 0006 2000 1240 0006 6918 47
Moda Şubesi ABDURRAHMAN ŞAHİN 217 62266508 TR66 0006 7010 0000 0062 2665 08


Telefondan Kredi Kartı ile Ödeme ( Mail Order )

Kart bilgilerinizi müşteri temsilcimize telefondan bildirerek ödemenizi  yurt içi ve yurt dışı tüm banka kredi kartı ile yapabilirsiniz.. Not: Telefondan kredi kartı ile ödeme yapmak için kredi kartınızın Telefon ve İnternet Bankacılığına açık olması gerekmektedir.


Postaneden ( PTT ) Havale İle Ödeme

Postane aracılığı ile yapacağınız ödemelerde, İstanbul / MODA postanesine ABDURRAHMAN ŞAHİN adına sipariş verdiğiniz çiçeğin tutarını havale yaparak, 0216 418 45 35 numaralı telefon aracılığı ile sipariş numaranızı bildirerek ödemenizi işleme aldırabilirsiniz.


Western Union ile Ödeme

Yurtdışından sipariş verecek müşterilerimiz western union aracılığı ile çiçek bedelini kendi ülkenizdeki para kuruna çevirerek ABDURRAHMAN ŞAHİN adına gönderip, dekontu siparis@cicekal.net adresine göndermelerinin ardından siparişleri işleme alınacaktır.


Garanti Cepbank İle Ödeme

Garanti Bankası cep bankası ayrıcalığı ile 0533 542 36 58 nolu cep telefonuna ödemenizi geçtikten sonra siparişiniz anında işleme alınacaktır.( Sipariş numaranızı ödemenizi geçtikten sonra aynı gsm numarasına sms olarak yada arayarak bildirmeniz gerekmektedir.)

 

Hiç Bir Bankada Hesabı Olmayanlar, Kredi kartı Kullanmayanlar İçin Alternatif Ödeme Yöntemi
Hiç bir bankada hesabınız yok yada kredi kartı kullanmıyor iseniz size en yakın garanti, akbank yada yapı kredi bankası atm sinden giriş tuşuna yada kartsız işlem menüsünü kullanarak yukarıdaki hesap numaralarına anında kartsız havale yapabilirsiniz. Ödemenizi hesaba geçtikten sonra dekontu siparis@cicekal.net adresine mail geçebilir, 0216 346 60 28 Fax numaramıza iletebilir yada sabit numaralarımızdan sipariş numaranızı bildirerek siparişinizi anında işleme aldırabilirsiniz.


Ödemesi yapılmayan çiçek siparişleri kesinlikle işleme alınmamaktadır. Ödeme hesabımıza geçtikden sonra siparişinizin teslimatı gerçekleştirilir.

Online Çiçek Gönder
çiçekçi