ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ

AMACA GÖRE ÇİÇEK

FİYATA GÖRE ÇİÇEK

Çok Satan Çiçekler

Çiçek Siparişi Yorumları

Figen Kısabacak / Malatya

İstanbul çekmeköy sezin kolejinde göreve başlayan öğretmen ablam için siteden çiçek gönderim talebinde bulunduk. Kısa süre sonra ablam telefondan aradı çiçekleri çok beğenmiş. Bu kadar kısa sürede bu işi yapan tüm çiçekal ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.


Şule ÖZTÜRKSOY / MERSİN

Koşuyolu medipol hastanesinde goğum yapan arkadaşıma pembeli şirin bir bebek çiçeği sipariş verim. Şehirdışında olduğumdan dolayı çiçekler görme şansım yoktu fakat sipariş verdikden 15 dk sonra mail adresime çiçeğin servise çıkacak resmini göndermişti. Çiçekler gerçekten sitedeki çiçeklerden daha güzel duruyordu 1 saat içerisinde hazırlanıp teslim edilmeside ayrı bir mutluluk. Her kese tavsiye ederim.

Saliha Kardeşler

Pendik sahil yolu üzerinde İstanbul City Portta çalışan ağbim şahinin doğum gününü kutlamak için ne yapacağımı düşünürken bir arkadaşım internet üzerinden hizmet veren çiçekçilerin bana yardımcı olacağını söyledi. Kayseri?den bu çiçeğin nasıl ulaşacağını sorduğumda bana çok güldü. Çiçeğin Kayseri?den değil Pendik ilçesindeki çiçekçiden gideceğini söyleyince daha çok şaşırdım. İrtibat kurduğum çiçekçi çiçeği tam zamanında teslim edince şaşkınlığım daha da arttı.

SİPARİŞ TAKİBİ

Onaylanan çiçek siparişlerinizin sonucunda sisteme girmiş olduğunuz e-mail adresi ve aldığınız sipariş numarasını aşağıya girerek siparişiniz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Teslim edilen siparişlerde sms ile ücretsiz olarak teslim edildi bilgisi gönderilmektedir.

Not: İstanbul dışı illere verilen çiçek siparişlerinde sms ile teslim edildi bilgisi gönderme hizmetimiz yoktur.

E-Posta Adresiniz :
Sipariş Numaranız :
 
Online Çiçek Gönder
çiçekçi