ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ

AMACA GÖRE ÇİÇEK

FİYATA GÖRE ÇİÇEK

Çok Satan Çiçekler

Çiçek Siparişi Yorumları

HANDAN ELİBOL

Çekmeköyde açılan halk bankası şubesine yeni atanan arkadaşıma çiçek siparişi verdim. Yeni açılan bir şube olduğu için baya çiçek siparişi gelmişti. Fakat çiçeği gönderdikden 10 gün sonra arkadaşımın yanına gittim.Diğer çiçekler solmaya başlamışken benim gönderdiğim çiçekler hala tazeliğini koruyordu. Yapaymı diye baktığımda yapay değildi. Çiçeklerin bu kadar uzun süre dayanması açıkcası beni şaşırttı. Sitede satılan çiçekler çok taze ve çok güzel hazırlıyorlar.


MELEK ERİZ

Altunizade mesa koru sitesinde babama babalar günü için bir arajman siparişi verdim, çiçekler çok taze ve sitede görülenin aynı şekilde ulaşmış bundan önceki firmalar yaşadığım problemi bu sitede yaşamadım. İşini bilen müşterisini mağdur etmeyen bu firmaya teşekkürler herkese tavsiye ederim.

Levent Kaya

Feneryolu gazi muhtarpaşa sokakda oturan annemin anneler gününü kutlamak için çiçekal sitesi üzerinden vazoda kırmızı gül buketi çiçeği siparişi verdim. Zamanında ve güller gonca olarak teslim edilmiş. Annem özellikle çiçek konusunda hassas biri her çiçeği beğenmez ama hem ambalaj hemde gülleri çok beğendi. Teşekkürler çiçekal

SİPARİŞ TAKİBİ

Onaylanan çiçek siparişlerinizin sonucunda sisteme girmiş olduğunuz e-mail adresi ve aldığınız sipariş numarasını aşağıya girerek siparişiniz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Teslim edilen siparişlerde sms ile ücretsiz olarak teslim edildi bilgisi gönderilmektedir.

Not: İstanbul dışı illere verilen çiçek siparişlerinde sms ile teslim edildi bilgisi gönderme hizmetimiz yoktur.

E-Posta Adresiniz :
Sipariş Numaranız :
 
Online Çiçek Gönder
çiçekçi