ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ

AMACA GÖRE ÇİÇEK

FİYATA GÖRE ÇİÇEK

Çok Satan Çiçekler

Çiçek Siparişi Yorumları

Serkan Öztürk

Sevgililer gününde kız arkadaşım için kalp içerisinde güllerden aldım. Resimde göründüğünden daha güzel ve çekici bir ürün herkese tavsiye ederim.


Bahar SÖNMEZ

Kızıltoprak florans naytingel hastanesinde ameliyat olacak arkadaşım için çiçek siparişi verdim. Çiçekler istediğim gibi istediğim saatte teslim oldu. Hizmetten memnun kaldım. Teşekkürler bol kazançlar.

Cennet Şenpolat

Evlilik yıldönümümüzü hiçbir şekilde unutmayan ve evliliğimizin ilk günkü neşesinde ve mutluluğunda sürmesini sağlayan eşimin bana Beylerbeyi ayaşlı yalısı hemen bitişiğindeki evimize gönderdiği çiçekler her sene bana çiçekçimiz tarafından ulaştırılmaktadır. Onlarda adres adresimizi biliyor ve kendileri de bizlerin evlilik yıl dönümüzü kutlayıcı amaçlı olarak çiçeklerin sayısında artış yaparak tebriklerini katıyorlar. Herkese sevgiler.

YENİ ÜYELİK

Sizi daha iyi tanıyabilmemiz ve Cicekal.net' te size özel indirimler oluşturabilmemiz için aşağıdaki alanları doldurarak sitemize üye olabilirsiniz.


Üyeliğinizi takiben Adres Defteri, Hatırlatıcı Servisi, İleri Tarihli Çiçek Gönderimi gibi ücretsiz katma değerli servisleri kullanmaya başlayabilirsiniz.Kurumsal üye olmak istiyorum.
Adınız Soyadınız :  *
E-Posta Adresiniz :
Kullanıcı Adınız :
Şifreniz :
Şifreniz (Tekrar):
Bülten ve diğer kampanyalardan E-posta yolu ile haberdar olmak istiyorum

Online Çiçek Gönder
çiçekçi