ÇİÇEK ÇEŞİTLERİ

AMACA GÖRE ÇİÇEK

FİYATA GÖRE ÇİÇEK

Çok Satan Çiçekler

Çiçek Siparişi Yorumları

Hamza YERLİKANAT / BAYBURT

Anadolubak kazasker şubesinde işe başlayan kızım için çiçek siparişinde bulundum. Bankanın kapanmasına 45 dk vardı sipariş verdiğim andan itibaren firma çok özenli bir şekilde çalıştı ve siparişimi 35 dk. içerisinde teslim ettiler. Çiçeklerde çok taze imiş.Verilen sorunsuz hizmet için teşekürler.


Serdal Yapalı

Sevgililer günü münasebeti ile finansbank ümraniye genel müdürlüğüne vazoda 20 kırmızı gül siparişinde bulundum. Bu yoğun günde mesai bitimine 1 saat kala sipariş vermiştim. Firmadan Allah razı olsun beni böyle yoğun bir günde zor durumda bırakmayarak siparişi teslim ettikleri için sonsuz teşekkürler.

İlhami cansızlar

Yaz tatillerimin geçtiği Ziverbey bir gün benim işyerimin merkezi olacağını nerden bilebilirdim. Teyzemin evine her yaz başı gelip yaz sonunda gittiğimiz Ziverbey kargonun müdürü olacağımda kaderin bir parçasıydı. Tüm bunlar bir yana beni en çok sevindiren ise her yaz kahrımızı çeken yaşlı teyzemin yeni işimde başarılar dileyen çiçeği olmuştu. O yaşata Ziverbey çiçekçisini nasıl bulup adresime çiçek göndermişti. Tabii ki bunda Ziverbey çiçekçimizin de katkısı mutlaka vardır.

YENİ ÜYELİK

Sizi daha iyi tanıyabilmemiz ve Cicekal.net' te size özel indirimler oluşturabilmemiz için aşağıdaki alanları doldurarak sitemize üye olabilirsiniz.


Üyeliğinizi takiben Adres Defteri, Hatırlatıcı Servisi, İleri Tarihli Çiçek Gönderimi gibi ücretsiz katma değerli servisleri kullanmaya başlayabilirsiniz.Kurumsal üye olmak istiyorum.
Adınız Soyadınız :  *
E-Posta Adresiniz :
Kullanıcı Adınız :
Şifreniz :
Şifreniz (Tekrar):
Bülten ve diğer kampanyalardan E-posta yolu ile haberdar olmak istiyorum

Online Çiçek Gönder
çiçekçi